Ubezpieczenie dla Ukraińców

ubezpieczenie-dla-ukrainca

Ubezpieczenie dla Ukraińców w Opolu

Pochodzisz z Ukrainy? Ubezpieczenie dla osób z Ukrainy to ważny element pobytu w Polsce. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób przebywających w Polsce na stałe, pracowników sezonowych, jak i uchodźców wojennych. Oferujemy kompleksową analizę ofert ubezpieczeniowych oraz pomoc w wyborze najlepszej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i każdego dnia analizujemy oferty ponad 20 największych firm ubezpieczeniowych w Polsce! Nasi pracownicy posługują się językiem ukraińskim!

Ubezpieczenie zdrowotne dla Ukraińców

Szczególnie ważne dla osób przybywających z Ukrainy jest ubezpieczenie zdrowotne! Pozwala ono na bezproblemowe korzystanie z opieki medycznej na terenie całej Polski. Ubezpieczenie zdrowotne dla Ukraińców to prywatna opieka medyczna w najlepszych klinikach w kraju. Oferowane pakiety opieki medycznej różnią się w zależności od ceny oraz oferowanej ilości specjalizacji medycznych. W zależności od potrzeb i możliwości finansowych możliwy jest wybór pakietu medycznego wyłącznie z podstawową opieką (m.in. internista, pediatra, okulista, dentysta), jak i pakiety rozbudowane z szerokim wyborem lekarzy specjalistów (m.in. kardiolog, neurolog, psychiatra, onkolog).

Ubezpieczenie ukraińskiego samochodu w Polsce

Firma Multidoradcy24 oferuje kompleksowe porównanie wszystkich dostępnych ofert ubezpieczenia OC dla Ukraińców oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszej. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w doradztwie ubezpieczeniowym. Część naszej załogi posługuje się językiem ukraińskim, co może być sporym ułatwieniem dla osób z Ukrainy chcących zawrzeć ubezpieczenie OC.

OC dla Ukraińca w Polsce

Ubezpieczenie OC dla Ukraińca to podstawowa ochrona dla Ciebie i osób trzecich w przypadku szkód wyrządzonych w ruchu drogowym.

W Polsce poruszanie się samochodem bez ważnej polisy ubezpieczeniowej jest zabronione. W przypadku kolizji lub wypadku właścicielowi nieubezpieczonego pojazdu grozi bardzo wysoka kara (w 2022 roku wynosiła 5200 zł) oraz obowiązek pokrycia wszystkich wyrządzonych szkód z własnych pieniędzy.

Ubezpieczenie dla obcokrajowca

Jesteśmy niezależnym pośrednikiem ubezpieczeń, dlatego oferujemy naszym Klientom tylko najkorzystniejsze oferty. Multidoradcy24 to agenci ubezpieczeniowi z wieloletnim doświadczeniem w pracy w towarzystwach ubezpieczeniowych. Oferujemy elastyczne formy ubezpieczenia dopasowujące się do zmieniających się potrzeb naszych Klientów. Ubezpieczenie dla cudzoziemców w Opolu to m.in. ubezpieczenie zdrowotne dla Ukraińców w Opolu, ubezpieczenie OC dla Ukraińców w Opolu. Wybierz profesjonalistów wśród agentów ubezpieczeniowych z Opola.

Skontaktuj się z nami

MULTIDORADCY24 sp. z o.o.
ul. Katowicka 65/1a
45-061 Opole

Godziny pracy:
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
sobota 9:00 – 14:00

Możliwość płatności kartą.

 

Najlepsza oferta spośród 20 towarzystw ubezpieczeniowych.

Zostaw swój numer. Oddzwonimy!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie wskazanych wyżej, moich danych osobowych przez Multidoradcy24 Spółka z o.o. (dalej jako Spółka), w celu udostępnienia przez Spółkę ofert ubezpieczeń wybranych ubezpieczycieli. Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, prosimy o niewypełnianie formularza. W przypadku chęci odwołania zgody złożonej poprzez wysłanie formularza należy wysłać e-maila z informacją o odwołaniu zgody na adres: kontakt@multidoradcy24.pl
↓